مسجدجامعی: موسسه همشهری نیازمند توجه ویژه است

به گزارش مجله گیتی رو، تهران (پانا) - عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه موسسه همشهری مهمترین رسانه ای است که صدای مردم و مدیریت شهری را منتقل و منتشر می نماید، گفت برای سال 1400 بالغ بر 30 میلیارد تومان برای موسسات فرهنگی، هنری و اجتماعی در نظر گرفته شده و لذا شایسته است از این اعتبار برای موسسه رسانه های اجتماعی نظیر موسسه همشهری نیز اعتباری دیده گردد.

مسجدجامعی: موسسه همشهری نیازمند توجه ویژه است

مسجد جامعی در دویست و هفتاد و یکمین جلسه شورا گفت: لازم می دانم در گرامیداشت ایام دهه فجر توجه دوستان را به حوزه رسانه های اجتماعی به ویژه روزنامه همشهری جلب کنم که خود دستاورد انقلاب اسلامی و مهمترین روزنامه اجتماعی است.

وی ادامه داد: ما قبلا هم سابقه این را داشتیم که اگر یک روز این روزنامه منتشر نگردد فضای خوبی ایجاد نمی گردد چرا که این روزنامه مهمترین رسانه ای است که صدای مردم و مدیریت شهری را منتقل و منتشر می نماید و نظرات را به هم نزدیک می نماید و در کنار آن کادر و تیم خبری بسیار خوبی دارد. لذا باید به این مسائل توجه ویژه ای گردد.

مسجد جامعی در ادامه اضافه نمود: در اعتبارات برای سال 1400 بیش از 30 میلیارد تومان برای موسسات فرهنگی و هنری اجتماعی در نظر گرفته شده که از کل اعتبارات اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تهران بیشتر است و لذا یکی از جاهایی که باید مورد توجه قرار گیرد موسسات رسانه های اجتماعی است.

این عضو شورا گفت: این یک رویکردی است که ما می توانیم داشته باشیم و در بودجه 50 هزار میلیارد تومانی که شهرداری داده که با شرکت ها بیش از 60 هزار میلیارد تومان می گردد می توان مهمترین رسانه اجتماعی و مجموعه کارکنان آن را در فصل بودجه بندی مورد توجه قرار داد.

مسجد جامعی اضافه نمود: البته اینکه در فصل بودجه باید به حوزه های مختلف توجه گردد بسیار خوب است اما ضروری است حوزه رسانه نیز مورد توجه قرار بگیرد تا کارکنان این مجموعه با دلگرمی بیشتری به کار خود ادامه دهند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1569

به "مسجدجامعی: موسسه همشهری نیازمند توجه ویژه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسجدجامعی: موسسه همشهری نیازمند توجه ویژه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید