قلعه نویی دست پیش را گرفت و استعفا کرد، فکر می کنم دیگر کافی است!

به گزارش مجله گیتی رو، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال سپاهان که ابتدای فصل برای قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی بسته شده بود، با راهنمایی امیر قلعه نویی در رسیدن به هر دو جام ناکام ماند.

قلعه نویی دست پیش را گرفت و استعفا کرد، فکر می کنم دیگر کافی است!

زردپوشان اصفهانی در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی دوشنبه شب در استادیوم آزادی تهران دو بر صفر مغلوب استقلال شدند تا از دور مسابقات کنار بروند. پس از این اتفاق امیر قلعه نویی دست پیش را گرفت و قبل از اینکه مسئولان سپاهان بخواهند او را کنار بگذارند با انتشار متن استعفای خود از این مسئولیت کنار رفت.

در متن استعفای امیر قلعه نویی آمده است:

سلام و خداحافظ اصفهان زیبا.

بازی با استقلال برای من آخرین آزمون در قامت مربیگری سپاهان بود که دوست داشتم سربلند از آن بیرون بیایم اما مقدور نبود.

خاطرات تلخ و شیرین زیادی از حضور 3 سال اخیر در اصفهان دارم و فکر می کنم دیگر کافی است. از کسانی که طعنه، تهمت و ناسزا نثار من و شاگردانم کردند می گذرم و امیدوارم روزی دروغ ها در خصوص هزینه ها، کیفیت و رفتار ما برملا شوند.

من و کادر فنی در این سه سال، چه در سپاهان و چه ذوب آهن سعی کردیم با تمام انگیزه کار کنیم تا به پیروزیت برسیم. شاید تعریف برخی ها از پیروزیت چیز دیگری باشد اما دیگر حوصله و زمانی برای ادامه سوءتفاهم وجود ندارد.

باید از جناب مهندس عظیمیان و مجموعه مدیریت سپاهان برای حمایت شان تشکر کنم و امیدوارم سلامت و پیروز باشند. آنها شاهد حرف های من هستند و زمان همه چیز را اثبات خواهد نمود.

پیش از خداحافظی از طرفداران راستین و عزیز سپاهان هم عذرخواهی می کنم که در مسرور کردن شان در این فصل و رسیدن به عنوان قهرمانی پیروز نبودیم.

حرف دیگری نیست. خدانگهدار اصفهان عزیز.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1249

به "قلعه نویی دست پیش را گرفت و استعفا کرد، فکر می کنم دیگر کافی است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی دست پیش را گرفت و استعفا کرد، فکر می کنم دیگر کافی است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید