عمل قلب سیدعلی صالحی با موفقیت به انتها رسید

به گزارش مجله گیتی رو، سینا به منش در گفت وگو با خبرنگاران ، در شرح شرایط سیدعلی صالحی اظهار کرد: سیدعلی صالحی، شاعر پیشکسوت و شناخته شده کشورمان، صبح امروز (چهارم تیرماه) مورد عمل جراحی نهاده شد که خوشبختانه این عمل موفقیت آمیز بود.

عمل قلب سیدعلی صالحی با موفقیت به انتها رسید

وی ادامه داد: با نظر پزشکان سیدعلی صالحی بعد از عمل جراحی به بخش آی سی یو مرکز قلب تهران منتقل شده است تا بعد از انجام یک عمل جراحی سنگین تحت مراقبت های ویژه قرار گیرد.

این شاعر با اشاره به شرایط دیدار با این شاعر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، دوستان و علاقه مندان سیدعلی صالحی فعلا امکان دیدار و بازدید وی را ندارند و تا بهبودی او باید صبر نمایند.

لازم به ذکر است، متاسفانه چند روز پیش سیدعلی صالحی، شاعر شناخته شده کشورمان دچار سکته قلبی شد و از آن روز در مرکز قلب تهران بستری است.

سید علی صالحی متولد 1 فروردین 1334 در روستای مرغاب از توابع ایذه است. نخستین شعرهای او در سال 1350 به اهتمام ابوالقاسم حالت در مجله محلی شرکت نفت منتشر شد. وی پایه گذار جریان موج ناب و جنبش شعر گفتار در شعر معاصر ایران است. کتاب های لیالی ِلا، یوماآنادا - 1384، پیشگو و پیاده شطرنج، مثلثات و اشراق ها، عاشق شدن در دی ماه، مردن به وقت شهریور، دیرآمدی ری را... نامه ها، نشانی ها، سفر بخیر مسافر غمگین پاییز پنجاه و هشت، آسمانی ها، رویاهای قاصدک غمگینی که از جنوب آمده بود، ساده بودم، تو نبودی، باران بود، آخرین عاشقانه های ری را، دعای زنی در راه که تنها می رفت، چیدن محبوبه های شب را تنها به باد یاد خواهد داد، دریغا ملا عمر...، از آوازهای کولیان اهوازی، دختر ویولن زن در کوچه های برفی آذر ماه، منشور شعر حکمت و گزارش به نازادگان بخشی از کتاب های منتشر شده از سوی این شاعر است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1169

به "عمل قلب سیدعلی صالحی با موفقیت به انتها رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عمل قلب سیدعلی صالحی با موفقیت به انتها رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید