عذرخواهی باشگاه سایپا از خبرنگاران به دلیل اتفاقات بازی با پیکان

به گزارش مجله گیتی رو، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی باشگاه سایپا، بعد از اتفاقات و حواشی به وجود آمده در ملاقات تیم های فوتبال سایپا و پیکان در هفته بیست وسوم لیگ برتر و اعتراض دو تیم به نحوه قضاوت داوران اتفاقاتی نیز در حاشیه این ملاقات رخ داد.

عذرخواهی باشگاه سایپا از خبرنگاران به دلیل اتفاقات بازی با پیکان

متاسفانه در جریان این مسابقه اعضای کادر تدارکات تیم فوتبال سایپا تحت تأثیر جو و حواشی بوجود آمده، برخورد نامناسبی با خبرنگاران انجام دادند که آن اتفاق ناخوشایند نه در شأن اهالی رسانه بود و نه در شأن باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا.

بعد از این حادثه تلخ گزارشی از این موضوع به دست باشگاه سایپا رسید و افراد خاطی در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفتند و قرار شده است برای جلوگیری از تکرار چنین اتفاقات تلخی برخورد قانونی با متخلفان صورت گیرد.

خبرنگاران و اصحاب رسانه همیشه صندلی ویژه ای در بین مجموعه فرهنگی ورزشی سایپا داشته اند و خواهند داشت. حفظ حرمت و صندلی اهالی رسانه همیشه از اهمیت بالایی در بین مسئولان باشگاه سایپا برخوردار بوده و در تمام این سال ها کوشش شده نهایت همکاری و احترام متقابل بین طرفین برقرار باشد.

باشگاه سایپا این اقدام خارج از عرف بعضی از اعضای تیم فوتبال را که بدون شک از روی ناآگاهی و ناخواسته و شاید تحت تأثیر جو روانی سنگین مسابقه و ناشی از رفتار غیر مرسوم تیم داوری بوده، محکوم می نماید و علی رغم تمام بی مهری هایی که به باشگاه سایپا وارد شده، این باشگاه رفتار خارج از عرف را تایید نمی نماید و بدون شک با آن دسته از اعضای تیم سایپا که رفتار ناشایست داشته اند، برخوردی قانونی صورت خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1750

به "عذرخواهی باشگاه سایپا از خبرنگاران به دلیل اتفاقات بازی با پیکان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی باشگاه سایپا از خبرنگاران به دلیل اتفاقات بازی با پیکان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید