رادیو سه سریال جدید را به روی آنتن می برد

به گزارش مجله گیتی رو، تهران (پانا) - در هفته پیش رو، اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، سه سریال رادیویی را برای پخش از شبکه های مختلف رادیو آماده کرده است.

رادیو سه سریال جدید را به روی آنتن می برد

به گزارش اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، ثبت با سند برابر است ، کارآگاه حکمت و عمو زنجیرباف عناوین سریال های جدیدی هستند که این هفته از آنتن شبکه های مختلف رادیویی پخش می شوند.

سریال رادیویی ثبت با سند برابر است به سفارش رادیو سلامت در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است که از رادیو نمایش نیز پخش خواهد شد.این سریال رادیویی موضوعی اجتماعی دارد و درباره شخصی است که به دلیل بازنشستگی دچار رخوت و بی حوصلگی شده و در تلاش است به هر طریقی خودش را سرگرم کند. هانیه نجفی نویسنده این سریال و مینو جبارزاده کارگردان آن است .ثبت با سند برابر است از روز شنبه ، هفدهم آبان ماه ، ساعت 6:15 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 21:45 دقیقه به روی آنتن رادیو سلامت می رود.

بر اساس این گزارش ، سریال رادیویی کارآگاه حکمت نیز از روز شنبه ساعت 22:00 به روی آنتن رادیو نمایش می رود و مجموعه ای جنایی معمایی با موضوع کارگاهی بازنشسته تأمینات به نام حکمت است که ما را به تهران سال 1320 تا 1325 می برد.سریال پلیسی رادیویی کارآگاه حکمت به نویسندگی فرهاد امینی و کارگردانی مهرداد مهماندوست با موضوع پلیسی و به تازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

همچنین سریال رادیویی عمو زنجیرباف نیز به سفارش رادیو تهران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است که از رادیو نمایش نیز پخش می شود.این سریال رادیویی به نویسندگی یاسمن شکرگزار و به کارگردانی سعیده فرضی موضوعی خانوادگی - اجتماعی دارد و از روز یک شنبه هجدهم آبان ماه ساعت 1 بامداد از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو تهران می رود.

گفتنی است در تهیه و تولید سریال های جدید رادیویی،تهیه کنندگان ، بازیگران، صدابرداران و افکتورهای مطرح اداره کل هنرهای نمایشی رادیو نیزهمکاری بسزایی داشته اند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1385

به "رادیو سه سریال جدید را به روی آنتن می برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رادیو سه سریال جدید را به روی آنتن می برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید