خطر حذف از آسیا در کمین استقلال به دلیل عدم پرداخت بدهی ها

به گزارش مجله گیتی رو، باشگاه استقلال هنوز تکلیف بدهی های خود را برای دریافت مجوز حرفه ای معین نکرده است.

خطر حذف از آسیا در کمین استقلال به دلیل عدم پرداخت بدهی ها

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله گیتی رو، باشگاه استقلال قرار بود طبق مهلتی که کمیته بدوی صدور مجوز سازمان لیگ داده بود، بدهی های خود را تعیین تکلیف کند. به همین دلیل، اعضای هیئت مدیره و امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال در اظهارات خود تأکید نموده بودند که پیگیر این موضوع بوده و اجازه نخواهند داد که باشگاه استقلال با مسئله ای روبرو و از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم گردد.

پیگیری خبرنگار مجله گیتی رو اما نشان می دهد که باشگاه استقلال هنوز با طلبکارانش تسویه حساب ننموده یا توافقی برای پرداخت بدهی ها صورت نداده است. ضمن اینکه پولی که در حساب باشگاه بود، به جای اینکه صرف تسویه حساب با طلبکاران گردد، به بازیکنان فعلی داده شده است تا بخشی از رقم قراردادشان پرداخت گردد. این روزها مدیرعامل استقلال هم برای سفر شخصی راهی دبی شده و این در حالی است که باشگاه استقلال تا امروز (چهارشنبه) فرصت داشت، تکلیف بدهی های خود را تعیین کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا تا 31 آگوست به باشگاه های ایرانی مهلت داده بود تکلیف بدهی های خود را تعیین نمایند که فدراسیون فوتبال و کمیته بدی چند روز دیگر نیز به باشگاه ها فرصت دادند. با این شرایط، تعیین نیست که سرنوشت استقلال برای حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا چه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 442

به "خطر حذف از آسیا در کمین استقلال به دلیل عدم پرداخت بدهی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطر حذف از آسیا در کمین استقلال به دلیل عدم پرداخت بدهی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید