خسارت به 139 واحد مسکونی مددجوی دشتستانی

به گزارش مجله گیتی رو، خبرنگاران: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر گفت: زلزله دشتستان به 139 واحد مسکونی مددجوی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) خسارت وارد کرد.

خسارت به 139 واحد مسکونی مددجوی دشتستانی

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با گروه آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

به گزارش مجله گیتی رو از بوشهر، فرید محبی در جمع مجله گیتی رو با بیان اینکه زلزله 5.7 ریشتری دشتستان به خانوارهای مددجوی این شهرستان خسارت وارد نموده است، اظهار کرد: مهمترین فعالیت کمیته امدادامام خمینی(ره) در ساعات اولیه وقوع زلزله اجرای طرح احتیاجسنجی مددجویان تحت حمایت بوده است که در دو برنامه مختلف عمرانی و حمایتی احتیاجها شناسایی شده است.

وی اضافه نمود : در بخش عمرانی عمده مسائل تخریب واحد های مسکونی مددجویی،سرویس بهداشتی،فضای دام و دیوار ها از جمله خسارات بوده است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر اظهار داشت : در حوزه حمایتی مهمترین و ضروری ترین چیزی که وجود دارد ابزار و لوازم ضروری زندگی است که در اثر زلزله آسیب دیده و اکنون احتیاجمند لوازم منزل هستند.

محبی بیان کرد : مطابق با آخرین آمار 86 واحد مسکونی مددجویی احتیاج تعمییر اساسی، 31 مورد سرویس بهداشتی، 19 مورد آشپزخانه و 3مورد فضای دام است که احتیاج به تعمیر دارد.

وی با بیان اینکه ساخت و تعمیر واحدهای تخریب شده بر عهده بنیاد مسکن است و کمیته امداد نیز پشتیبانی می نماید گفت: مطابق با برنامه ریزی، کمیته امداد امام خمینی (ره) با یاری های خیرین و مساعدت های مردمی به منظور تامین احتیاج خانواده ها و تعمیر مسکن آنها در کوتاه ترین زمان اقدام می نماید.

محبی اظهار داشت: خانواده هایی که در جریان زلزله درگیر مسائل و مسائلی شدند و شرایط حمایتی را دارند زیر پوشش کمیته امدادامام خمینی(ره) قرار می گیرند.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1000

به "خسارت به 139 واحد مسکونی مددجوی دشتستانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسارت به 139 واحد مسکونی مددجوی دشتستانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید