خبرنگاران قطع گاز واحدهای صنعتی استان تهران ضرر هنگفتی در پی دارد

به گزارش مجله گیتی رو، تهران- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران گفت: قطع گازِ بعضی از واحدهای صنعتی در شهرک های عباس آباد و سالاریه برای صاحبان آن واحدها ضرر مالی زیادی در پی خواهد داشت.

خبرنگاران قطع گاز واحدهای صنعتی استان تهران ضرر هنگفتی در پی دارد

صابر پرنیان چهارشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران گفت: اداره گاز بدون اطلاع قبلی اقدام به قطع گاز چند واحد صنعتی در شهرک های سالاریه و عباس آباد کرد که این امر ضرر جبران ناپذیری برای این واحدها به همراه دارد.

وی ادامه داد: گاز 10 واحد صنعتی در شهرک صنعتی سالاریه که بیش از هزار متر مکعب گاز در ساعت مصرف می کنند توسط اداره گاز قطع شد که با پیگیری های اجرا شده از فرماندار و ریاست اداره گاز منطقه، مقرر شد در اسرع وقت گاز این واحدها وصل شود.

پرنیان گفت: همچنین در شهرک صنعتی شمس آباد 14 واحد صنعتی پرمصرف که ایستگاه گاز نیز دارند گازشان قطع شده است؛ از این تعداد 6 واحد صنعتی گازشان وصل شده اما هشت واحد دیگر همچنان گاز ندارند.

مدیرکل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران افزود: گاز منطقه ای حسن آباد، گاز ادارات دولتی را بعد از وقت اداری قطع و صبح روز بعد آن را وصل می کند.

وی با بیان اینکه بلافاصله طی تماس های مکرر با شهرک ها و نواحی صنعتی برای رفع دغدغه و نگرانی تولیدکنندگان اقدام شد، اظهار کرد: درصورت قطعی گاز واحدها بدون اطلاع قبلی که باعث خسارات هنگفتی به واحدهای تولیدی می شود به سرعت اقدامات قانونی را انجام می دهیم.

پرنیان افزود: در سال جهش تولید و جنگ اقتصادی به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد تولید قربانی سومدیریت شود.

وی گفت: انتظار داریم متولیان اداره گاز با برنامه ریزی و دقت عمل لازم مانع قطع گاز واحدهای تولیدی شوند و طبق ماده 25 قانون مستمر فضای کسب و کار واحدهای تولیدی و صنعتی نباید در اولویت قطع برق و گاز باشند.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1506

به "خبرنگاران قطع گاز واحدهای صنعتی استان تهران ضرر هنگفتی در پی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران قطع گاز واحدهای صنعتی استان تهران ضرر هنگفتی در پی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید