حقوق کارمندان و بازنشستگان از مهر ماه افزایش می یابد ، جزئیات افزایش حقوق اعلام شد

به گزارش مجله گیتی رو، رئیس سازمان برنامه و بودجه از افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان از مهر ماه اطلاع داد.

حقوق کارمندان و بازنشستگان از مهر ماه افزایش می یابد ، جزئیات افزایش حقوق اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در حاشیه جلسه امروز یکشنبه 24 مهر کمیسیون کمیسیون برنامه و بودجه، اظهار کرد: دولت لایحه ای برای ترمیم حقوق در ماه های به جامانده سال ارائه نموده بود که مجلس شورای اسلامی تغییراتی در متن لایحه ایجاد کرد؛ در جلسه علنی امروز مجلس، تصویب شد که لایحه برای آنالیز بیشتر به کمیسیون ارجاع و با مشارکت دولت نهایی گردد.

وی با بیان اینکه افزایش حقوق، مشمول کارمندان دولت و بازنشستگان لشکری و کشوری می گردد، اضافه کرد: جزئیات این لایحه در نشست امروز کمیسیون مورد آنالیز نهاده شد و درباره موارد اختلافی توافق شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: کوشش شد که سقف بودجه رعایت گردد، هر چند امروز مقداری از سقف بیشتر شد، اما دولت انعطاف نشان داد تا این موضوع حل و لایحه مذکور در صحن مطرح گردد.

میرکاظمی درباره اندازه افزایش حقوق، شرح داد: حقوق شاغلان یک میلیون تومان و حقوق بازنشستگان نیز 900 هزار تومان افزایش می یابد، برای عائله مندی 200 هزار تومان و برای هر فرزند 100 هزار تومان به حقوق اضافه خواهد شد، البته موضوعی تحت عنوان پرداخت بیشتر از 900 هزار تومان به بازنشستگان مطرح است که جمع بندی شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره زمان اجرایی شدن افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان کشوری و لشکری، گفت: نظر این است از آنجا که مبلغ افزایش، بیشتر شده، از مهر ماه این موضوع اجرایی گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 مهر 1401 بروزرسانی: 25 مهر 1401 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 2238

به "حقوق کارمندان و بازنشستگان از مهر ماه افزایش می یابد ، جزئیات افزایش حقوق اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقوق کارمندان و بازنشستگان از مهر ماه افزایش می یابد ، جزئیات افزایش حقوق اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید