جدول پخش فیلم های شبکه نمایش دفاع مقدسی شد

به گزارش مجله گیتی رو، همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس، شبکه نمایشِ تلویزیون جدول پخش فیلم هایش را به مضامین مربوط به 8 سال دفاع مقدس اختصاص داده است.

جدول پخش فیلم های شبکه نمایش دفاع مقدسی شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، تلویزیون در شبکه نمایش همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس جدول پخش خود را به نمایش فیلم هایی با مضامین مربوط به 8 سال دفاع مقدس، اختصاص داد. آثاری از محمدرضا شرف الدین مرور و همچنین فیلم هایی از ژانر سینمای تاریخی نیز پخش می گردد.

ساعت 13 شبکه نمایش:

فیلم های اختصاصی این هفته شبکه نمایش با موضوع دفاع مقدس از شنبه 29 شهریورماه تا آدینه 4 مهرماه به ترتیب: خانه پلاک ندارد، جاسم به جبهه می رود، شوق پرواز، نخل های سربی، ساعت 25، سما در آتش و دایره سرخ خواهند بود.

ساعت 15 شبکه نمایش:

در آخرین روز های تابستان، فیلم های وقتی آسمان می ریزد، خانواده موروثی، رئیس پلیس آهنین، مغازه عتیقه فروشی، زندگی دروغ فوتبال، درست شبیه پدرم و تابستانم را چگونه گذراندم از شبکه نمایش پخش می شوند.

ساعت 19 شبکه نمایش:

علاقه مندان می توانند یکی از پرطرفدارترین و همچنین چالش برانگیزترین ژانر های سینما، یعنی تاریخی را از شنبه تا آدینه از شبکه نمایش دنبال نمایند. فیلم های تاریخی ایرانی و خارجی هفته به ترتیب: اسپارتاکوس، 12 سال بردگی، در راستا تندباد، تروا، شجاع دل، آسمان و زمین و ملک سلیمان اند.

ساعت 21 شبکه نمایش:

در بخش صحنه گران، از شنبه تا آدینه فیلم های سینمایی با هنرمندی محمدرضا شرف الدین مدیر جلوه های ویژه روی آنتن این شبکه می رود.

فیلم های ساعت 21 شبکه نمایش در این بخش به ترتیب: سیب سرخ حوا، آخرین مرحله، دکل، مزرعه پدری، دستمزد، کمینگاه و کیمیا است.

ساعت 23 شبکه نمایش:

فیلم های جذاب این هفته شبکه نمایش دیوار عظیم چین، بخشش، قتل از فاصله، عکس خانوادگی، لایه های پنهان و روز بعد از حادثه است که مخاطبان می توانند به تماشای آن ها بنشینند.

ساعت یک بامداد شبکه نمایش:

فیلم های کلاسیک این هفته شبکه نمایش به ترتیب آنچه می آید، مرد خشمگین، ترن، مجارها، من یک فراری از یک گروه زنجیری ام و ریش قرمز است که از شنبه تا آدینه پخش می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1304

به "جدول پخش فیلم های شبکه نمایش دفاع مقدسی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدول پخش فیلم های شبکه نمایش دفاع مقدسی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید