فراوری صنعتی توربین انبساطی برای نخستین بار در پارک علم و فناوری یزد

به گزارش مجله گیتی رو، مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان از طراحی و فراوری توربین انبساطی برای نخستین بار در کشور اطلاع داد.

فراوری صنعتی توربین انبساطی برای نخستین بار در پارک علم و فناوری یزد

حمیدرضا خیراندیش مدیرعامل شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری یزد با اشاره به مراحل طراحی و فراوری این محصول فناورانه گفت: فراوری داخلی توربین های حرارتی برای یاری به فراوری ارزش های پاک و کاستن از مصرف سوخت های فسیلی در فراوری برق موثر است.

او با اشاره به موفقیت های این شرکت به ویژه در حوزه طراحی داخلی، فراوری بومی و جذب سرمایه گذارانی معتبر و خوشنام، از حمایت های استانداری و پارک علم و فناوری یزد در مسیر فراوری توربین های انبساطی و پذیرش خطر های حمایت از این شرکت نوپا و جوان قدردانی کرد.

چیت چیان، مشاور عالی پژوهشگاه نیرو نیز در این آئین، با اشاره به دانش فراوری توربین های انبساطی در دنیا، این محصول را جز فراوریات با فناوری بالا در سطح دنیا دانسته و اضافه نمود: فراوری داخلی این محصول باعث افتخار است و این توربین با اخذ استاندارد های لازم به سرعت می تواند در دیگر کشور ها هم، بازار های صادراتی مناسبی پیدا کند.

عباس باقی مدیر پردیس زیست فناوری پارک علم و فناوری یزد گفت: در پارک علم و فناوری یزد سعی داریم ایده های فناورانه را از نخستین مراحل تا ورود به بازار حمایت کنیم و امروز شاهد به ثمر نشستن کوشش دوستان خود در شرکت برنا توربین یزد آذر و فراوری صنعتی این محصول فناورانه در یک شرکت دانش بنیان هستیم.

خبرنگاران یزد یزد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 آبان 1401 بروزرسانی: 9 آبان 1401 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 2244

به "فراوری صنعتی توربین انبساطی برای نخستین بار در پارک علم و فناوری یزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری صنعتی توربین انبساطی برای نخستین بار در پارک علم و فناوری یزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید