تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در آذربایجان شرقی طی سال جاری، 68 درصد افزایش یافته است

به گزارش مجله گیتی رو، مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی گفت: طی 10 ماهه اول سال جهش تولید، بانک توسعه تعاون بیش از 4هزار و 63 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده که افزایش 68 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل با وجود محدودیتها و شرایط کرونایی، مؤید رشد و ارتقای سطح فعالیتهای بانک توسعه تعاون در استان است.

تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در آذربایجان شرقی طی سال جاری، 68 درصد افزایش یافته است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، ناصر اسدی مدیر شعب استان آذربایجان شرقی در همایش رؤسای شعب این استان، گفت: طی 10 ماهه اول سال جهش تولید، بانک توسعه تعاون افتخار دارد با همت جمعی همکاران مدیریت و شعب، با پرداخت 4هزار و 63 میلیارد ریال تسهیلات با افزایش 68 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل، با وجود محدودیت ها و شرایط کرونایی کارنامه خوبی از خود ارائه کند؛ بنحوی که تعهدات پرداخت در مدت مشابه به سال قبل 2هزار و 423 میلیارد ریال بوده است.

وی ادامه داد: از نظر جذب منابع سپرده ای تا به امروز، بانک توسعه تعاون امسال افزایش 66 درصدی نسبت به 10 سال اول فعالیت خود را در استان تجربه کرده است.

اسدی ادامه داد: تسهیلات پرداختی استان در سال جهش تولید تا پایان دیماه12 هزار و 303 فقره پرونده به مبلغ 4هزار و 63 میلیارد ریال بوده که در بخش کشاورزی 385 میلیارد ریال طی 782 فقره پرونده و در بخش صنعت و معدن 2هزار و 117 میلیارد ریال طی 2هزار و 396 فقره پرونده و در بخش مسکن و خدمات بازرگانی 1هزار و 561 میلیارد ریال در قالب 9 هزار و 125 فقره پرونده پرداخت شده است.

وی ادامه داد: یکی از رسالت های بانک توسعه تعاون پرداخت تسهیلات ازدواج به زوج های جوان می باشد که تا پایان دی ماه امسال، مبلغ 505 میلیارد و 300 میلیون ریال در قالب تسهیلات قرض الحسنه ازدواج طی 888 فقره پرونده تسهیلاتی به زوج های جوان استان پرداخت شده است.

اسدی گفت: تسهیلات پرداختی از محل بند الف تبصره 18 و ماده 52 طی سال های 1398 و 1399 اجرایی شد که 885 میلیارد و 820 میلیون ریال از این محل به متقاضیان تسهیلات پرداخت شده است.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی که در جمع روسای شعب استان آمارهای مربوطه را ارایه می داد با اشاره به روزهای پایانی سال شرح داد: روزهای پایانی سال برای بانک ها روزهای پرکار و مهمی هستند که امیدواریم با همت روسای شعب این روزهای را هم با موفقیت پشت سرگذاریم.

این گزارش حاکی است، در ادامه این همایش از شعب استاد شهریار تبریز، میانه، ورزقان، مراغه ؛ بستان آباد و ملکان به دلیل موفقیت در تحقق برنامه های عملیاتی در شاخص های مختلف با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 شهریور 1400 بروزرسانی: 2 شهریور 1400 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1850

به "تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در آذربایجان شرقی طی سال جاری، 68 درصد افزایش یافته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در آذربایجان شرقی طی سال جاری، 68 درصد افزایش یافته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید