تست اشتراک گذاری لینک برای کاربران عادی اینستاگرام

به گزارش مجله گیتی رو، اینستاگرام به تازگی آزمایشی را آغاز نموده که به کاربران امکان می دهد با استفاده از یک استیکر استوری، به یک وب سایت لینک دهند.

تست اشتراک گذاری لینک برای کاربران عادی اینستاگرام

مدتها اشتراک گذاری لینک در استوری امکانی بود که تنها برای معدودی از کاربران اینستاگرام فراهم بود. برای امکان اشتراک گذاری لینک، حساب کاربر باید از سوی اینستاگرام مورد آنالیز قرار می گرفت یا بالاتر از 10 هزار دنبال نماینده داشت. در این صورت اینستاگرام اجازه می داد لینک در استوری کاربر با استفاده از ابزار Swipe-up گذاشته گردد. اکنون تغییر چشمگیری در راه است و اینستاگرام در کوشش برای ایجاد تغییر متفاوتی است. این شرکت به سایت ورج اعلام نموده که آزمایشی را آغاز نموده که به تعداد اندکی از کاربران اجازه می دهد با استفاده از یک استیکر استوری، به یک وب سایت لینک دهند.

هنوز معلوم نیست این پلتفرم نهایتا به همه کاربرانش اجازه خواهد داد در استوری به اشتراک گذاری لینک بپردازند یا خیر. ویشال شاه، مدیر محصول اینستاگرام به سایت ورج اظهار داشت که هدف از این آزمایش دنبال کردن انواع لینکهایی است که کاربران پست می نمایند و بعلاوه اطمینان از این موضوع است که کاربران از این ویژگی برای انتشار اسپم و اطلاعات نادرست استفاده نمی نمایند. وی اعلام نمود اینستاگرام امیدوار است امکان دسترسی کاربران به وب سایتهای خارج از این پلتفرم با استفاده از لینکی که در قالب استیکر ارائه می گردد را فراهم کند.

بر اساس گزارش انگجت، اینستاگرام اخیرا در حال آزمایش تغییرات قابل توجهی در این پلتفرم بوده است. به اسم مثال تا همین اواخر به نظر می رسید اینستاگرام هرگز به کاربران اجازه نخواهد داد از رایانه به اشتراک گذاری محتوا بپردازند اما این امر هفته گذشته تغییر کرد و این شرکت آزمایشی را آغاز کرد که به برخی از کاربران اجازه می داد چنین شیوه ارسال محتوا را امتحان نمایند. همزمان اینستاگرام آزمایش دیگری را آغاز کرد تا ببیند کاربران چکونه به پستهای پیشنهادی در فیدشان واکنش نشان می دهند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1811

به "تست اشتراک گذاری لینک برای کاربران عادی اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست اشتراک گذاری لینک برای کاربران عادی اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید