تزریق واکسن به 163 نفر از پرسنل اورژانس اصفهان

به گزارش مجله گیتی رو، خبرنگاران/اصفهان مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از شروع نخستین مرحله واکسیناسیون کرونا برای پرسنل فوریت های پزشکی اورژانس اصفهان اطلاع داد و گفت: در نوبت اول 163 دوز واکسن کرونا برای پرسنل فوریت های پزشکی اصفهان اختصاص داده شد.

تزریق واکسن به 163 نفر از پرسنل اورژانس اصفهان

غفور راستین در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: روز پنجشنبه گذشته (14-اسفندماه) نخستین مرحله واکسیناسیون کرونا برای پرسنل فوریت های پزشکی اورژانس اصفهان در مرکز بهداشت شماره دو با تـزریق واکسن روسی اسپوتنیک به اولین داوطلـب از پرسنل عملیاتی فوریت های پزشکی شهرستان اصفهان شروع شد.

وی با اشاره به اعلام سهمیه بندی تعداد واکسن کرونا از طرف سازمان اورژانس کشور، گفت: در نوبت اول 163 دوز واکسن کرونا به اصفهان اختصاص داده شد که پرسنل پایگاه های پر ماموریت اورژانس در اولویت تزریق واکسن هستند.

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان با بیان اینکه پرسنل عملیاتی بر اساس تعداد ماموریت های پایگاه، اولویت بندی شده و در نوبت های بعدی تزریق واکسن قرار می گیرند، اضافه نمود: در استان نزدیک به هزار نفر پرسنل اورژانس داریم که بعضی در بخش های اداری فعالیت می نمایند.

وی با بیان اینکه واکسن کرونا به داوطلبان تزریق می گردد و اجباری نیست، اعلام نمود: بعضی از کارکنان اورژانس بیشتر در معرض بیماری هستند که براساس اولویت معین شده و درخواست خودشان واکسن تزریق خواهند کرد.

راستین در سرانجام اعلام نمود: تا به امروز 304 نفر از پرسنل اورژانس استان اصفهان به بیماری کووید19 مبتلا شده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1601

به "تزریق واکسن به 163 نفر از پرسنل اورژانس اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تزریق واکسن به 163 نفر از پرسنل اورژانس اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید