تابش: سازمان لیگ در سهمیه تماشاگران بازی با پرسپولیس تجدیدنظر کند

به گزارش مجله گیتی رو، مسعود تابش بعد از حضور در جلسه شورای تأمین استان اصفهان برای برگزاری بازی پرسپولیس و سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: از تصمیم سازمان لیگ برای تقسیم سهمیه تماشاگران به صورت مساوی متعجب شدیم چون این بازی در مرحله نیمه نهایی است. اگر فینال بود، منطقی و عرف این بود که تماشاگران به صورت مساوی وارد استادیوم شوند ولی الان در مرحله نیمه نهایی هستیم.

تابش: سازمان لیگ در سهمیه تماشاگران بازی با پرسپولیس تجدیدنظر کند

وی اضافه نمود: قرعه کشی جام حذفی از مدت ها قبل اجرا شده بود و ما ماه ها پیش می دانستیم در اصفهان میزبان پرسپولیس هستیم. اینکه یکباره اعلام کردند سهمیه تماشاگران پرسپولیس و سپاهان مساوی است، شهر و استان اصفهان را ملتهب کرد. قطعاً با این وضعیت برگزاری مسابقه سخت می گردد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان ادامه داد: ما میزبان پرسپولیس هستیم ولی با این وضعیت نمی گردد اسمش را میزبانی گذاشت. در شورای تأمین استان تمام مسئولان همدل و متحد این نظر را داشتند که این تصمیم غیر اصولی است و شرایط بسیار بسیار ناجور می گردد.

تابش با بیان اینکه باشگاه سپاهان با این تصمیم سازمان لیگ صد درصد مخالف است، گفت: قصد نداریم التهاب را بیشتر کنیم ولی فدراسیون و سازمان لیگ آنالیز کند و ببیند برگزاری بازی در این شرایط می تواند منطقی و صحیح باشد یا نه.

وی توضیح داد: ما به صورت کتبی به فدراسیون و سازمان لیگ هم اعتراض کردیم. امیدواریم که به این اعتراض توجه و در تصمیمشان تجدید نظر نمایند.

مدیرعامل سپاهان اظهار کرد: دوستان می گویند این بحث از سال گذشته مصوب شده است ولی نه به باشگاه و نه به هیأت فوتبال ابلاغ نشده است. در همین جام حذفی وقتی برای بازی با مس به کرمان رفتیم، سهمیه تماشاگران 90 به 10 بود. در بازی با نساجی هم که ما میزبان بودیم، 10 درصد استادیوم به تماشاگران نساجی اختصاص یافت. حتماً در این بحث تجدیدنظر نمایند.

تابش گفت: عده ای از تماشاگران مرتب با ما تماس می گیرند و می گویند چرا از حق ما دفاع نمی کنید. ما دفاع می کنیم ولی اهل جار و جنجال نیستیم. از راه معقول و به وسیله مراجع ذی صلاح اقدام می کنیم. منتظر بودیم تا در جلسه شورای تأمین استان هم شرکت کنیم و نظرشان را بدانیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 287

به "تابش: سازمان لیگ در سهمیه تماشاگران بازی با پرسپولیس تجدیدنظر کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابش: سازمان لیگ در سهمیه تماشاگران بازی با پرسپولیس تجدیدنظر کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید