بلاتکلیفی هیات رئیسه و سرپرستان در فدراسیون جانبازان و معلولان

به گزارش مجله گیتی رو، سید محمد شروین اسبقیان که از هفته پایانی اسفندماه سال گذشته و یک هفته بعد از مجمع انتخاباتی فدراسیون جانبازان و معلولان، ریاست در این فدراسیون را به دست گرفت تا به امروز دست به تغییراتی زده که تغییر متصدیان بعضی پست های داخلی و انتصاب سرپرست برای بعضی انجمن ها از جمله آنها بوده است.

بلاتکلیفی هیات رئیسه و سرپرستان در فدراسیون جانبازان و معلولان

معرفی بیژن ذوالفقارنسب و حسین رضازاده به عنوان سرپرست انجمن های فوتبال و وزنه برداری از جمله این تغییرات بود. بعد از آن هم اسبقیان طی حکمی مسعود حمیدی ایروانی را به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون منصوب کرد. در ادامه هم برای خزانه داری فدراسیون های سرپرست تعیین شد.

با وجود گذشته چند هفته از هر یک از این انتصاب ها اما حکم هیچ مدیریت قطعی هیچ یک از آنها هنوز صادر نشده است چراکه هنوز ترکیب اعضای هیأت رئیسه فدراسیون جانبازان و معلولان کامل نشده تا نسبت به صدور حکم های اینچنینی اقدام قانونی صورت بگیرد.

سید محمدشروین اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان در مصاحبه با مجله گیتی رو در خصوص چرایی این مسئله گفت: رئیس فدراسیون این اختیار را دارد که برای پست های مختلف سرپرست منصوب کند اما حکم قطعی آنها باید پس از آنالیز و تأیید اعضای هیأت رئیسه صادر گردد. منتظر هستیم تا ترکیب اعضای هیأت رئیسه کامل و حکم آنها توسط وزیر صادر گردد تا به این امور رسیدگی گردد.

وی با اشاره به شرایط ترکیب هیأت رئیسه فدراسیون جانبازان ادامه داد: این ترکیب شامل 4 نفر می گردد که البته دبیر، نایب رئیس و خزانه دار فدراسیون ها هم در آن قرار می گیرند. حدود 20 روز پیش سه گزینه موردنظر برای عضویت در هیأت رئیسه را معرفی کردم و منتظر تعیین شدن شرایط آنها هستم. ظاهراً گزینه ها پیشنهادی در مرحله استعلام هستند. گزینه چهارم را هم همین یکی دو روز پیش معرفی کردیم. منتظر هستیم تا وزیر ورزش حکم آنها را صادر کند.

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان تاکید نمود: بعد از تعیین شدن شرایط قطعی اعضای هیأت رئیسه، در خصوص سرپرستان و حکم مدیریت آنها تصمیم گیری خواهیم کرد.

اسبقیان در خصوص کلیات تغییرات اعمال شده در بدنه فدراسیون جانبازان و معلولان و لزوم اجرای آنها گفت: هیچ یک از تغییرات بدون حساب و کتاب نبود. در خصوص انجمن فوتبال احتیاج به تغییر بعد از سال ها احساس می شد. برای انجمن وزنه برداری باید سرپرست انتخاب می کردیم چون مدت ها بود که مسئول انجمن زورخانه ای با حفظ سمت، این انجمن را هم اداره می کرد. در خصوص دبیر فدراسیون هم لزوم جابه جایی برای رسیدگی به امور روزانه لازم بود. در هر صورت تغییراتی که احتیاج بود را داشتیم و در اولین فرصت هم برای آنها تعیین تکلیف می کنیم.

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان گفت که بعد از تعیین شدن شرایط هیات رئیسه فدراسیون، آنالیز در خصوص سایر پست ها اجرا شده و در صورت احتیاج، تغییرات اعمال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1131

به "بلاتکلیفی هیات رئیسه و سرپرستان در فدراسیون جانبازان و معلولان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلاتکلیفی هیات رئیسه و سرپرستان در فدراسیون جانبازان و معلولان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید