باشگاه پرسپولیس: یک قهرمانی مان فدای داوری شد

به گزارش مجله گیتی رو، باشگاه پرسپولیس اصرار دارد هر چه سریعتر از VAR بهره مند گردد و مدعی شده که اگر اشتباهات داوری نبود، الان پرسپولیس برای کسب چهارمین قهرمانی پیاپی خود می جنگید.

باشگاه پرسپولیس: یک قهرمانی مان فدای داوری شد

باشگاه پرسپولیس: یک قهرمانی مان فدای داوری شد

بعد از اتفاقات بازی فولاد - پرسپولیس و اعتراض هایی که پرسپولیسی ها به داوری این بازی داشتند، این باشگاه برای برخورداری از سیستم یاری داور ویدئویی(VAR) پیشنهادهایی را برای دپارتمان داوری عنوان نمود. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حتی اعلام نمود که حاضر است برای تسریع بخشیدن به راه اندازی این سیستم در بازی های پرسپولیس، یاری اقتصادی کند. پیشنهادی که از سوی دپارتمان داوری، مورد استقبال نهاده شد.

حالا بعد از همه این اتفاقات، در حاشیه نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان، باشگاه پرسپولیس بار دیگر به این موضوع تأکید نموده که می خواهد هرچه زودتر از سیستم VAR بهره مند گردد. این باشگاه مدعی شده که اگر اشتباهات داوری نبود، الان پرسپولیس برای کسب چهارمین قهرمانی پیاپی خود می جنگید. مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس این خواسته را این طور بیان نموده است: تاکید ما این است که هر چه زودتر از سیستم VAR در بازی های پرسپولیس استفاده گردد چرا که تیم ما تا این لحظه بیشترین ضرر را داوری ها دیده است. این حق باشگاه است که چنین درخواستی داشته باشد. سال جاری می توانستیم چهارمین قهرمانی پی در پی مان را جشن بگیریم اما همچنان حسرت این را می خوریم که چرا 3 فصل پیش در 4 بازی اول آن همه اشتباهات داوری علیه پرسپولیس رخ داد و اگر یکی از آنها اتفاق نمی افتاد ما قهرمان می شدیم.

برنامه ریزی سازمان لیگ برای بازی های پرسپولیس، مورد دیگری است که مورد انتقاد پرسپولیسی هاست. پندار خمارلو درباره آن می گوید: متاسفانه طوری برنامه ریزی کردند که اصلا شرایط ما را در لیگ قهرمانان در نظر نگرفتند. ما باید با برنده پاختاکور و النصر بازی کنیم و 3 روز بعد به قائمشهر برویم در شرایطی که شرایط پروازی آنجا تعیین نیست. بعد از آن نیز باید 3 روز بعد راهی قطر شویم آن وقت اعلام می نمایند چرا برای بازی های پرسپولیس مدارس تعطیل می گردد، پرواز اختصاصی می گیرند، این باشگاه حکومتی است و ... اما کاری نداریم که چرا برای بازی ذوب آهن و سایپا که در آسیا بازی دارند لیگ را تعطیل می نمایند؟ ما کاری به باشگاه های دیگر نداریم اما به ما هم کاری نداشته باشند.

چرا باشگاه پرسپولیس برای برنامه بازی هایش به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال فشار نمی آورد؟ این سوالی است که مدیر رسانه ای باشگاه درباره اش می گوید: باشگاه دولتی هستیم و قرار نیست هرگونه نامه نگاری هایی که می گردد شفاف سازی کنیم. در این مواقع صلاح این است که یکسری مسائل عنوان نگردد اما طرفداران شک ننمایند باشگاه هر اقدامی که لازم باشد را در خصوص این مسئله انجام می دهد. به هیچ وجه مقابل اشتباهات و حق خوری هایی که از پرسپولیس می گردد کوتاه نیامده و نخواهیم آمد و به هر شکلی که شده اعتراض خود را نشان می دهیم.

400 - 2

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 22 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 234

به "باشگاه پرسپولیس: یک قهرمانی مان فدای داوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: یک قهرمانی مان فدای داوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید