اطلاعیه فدراسیون فوتبال: تاریخ درباره عملکرد کی روش در تیم ملی ایران قضاوت می نماید

به گزارش مجله گیتی رو، فدراسیون فوتبال در اطلاعیه ای به حمایت از کارلوس کی روش پرداخت و خاطرنشان کرد تاریخ در خصوص عملکرد او در تیم ملی ایران قضاوت خواهد نمود.

اطلاعیه فدراسیون فوتبال: تاریخ درباره عملکرد کی روش در تیم ملی ایران قضاوت می نماید

به گزارش مجله گیتی رو و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را صادر کرد. متن این اطلاعیه به توضیح زیر است:

تیم ملى طی دو ماه آینده در بزرگترین رویداد فوتبال آسیا حضور خواهد یافت و به دلیل حضور پرقدرت در جام جهانی و نتایجی که در این مسابقات کسب شده، انتظارات و توقعات همه اهالی فوتبال به اوج رسیده و فدراسیون فوتبال نیز على رغم تنگناهاى موجود سعى دارد تا با برنامه ریزی مدون حضوری قدرتمند در این مسابقات داشته باشد. لذا همه ارکان فدراسیون اعم از رئیس و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون حمایت همه جانبه خود را از تیم ملی، سرمربی و اعضای کادر فنی جهت حضور در جام ملت های آسیا اعلام داشته اند.

از طرفى در روزهای گذشته برخی افراد با اعلام اخبار و اطلاعات نادرست درباره تیم ملی و سرمربی آن در حال ایجاد فضایی نامناسب برای تیم ملی بوده و رقم قرارداد دریافتی سرمربی تیم ملی را به صورت غیر واقعى اعلام داشته که به هیچ عنوان مورد تأیید نیست.

پر واضح است که با حضور کارلوس کی روش، فدراسیون فوتبال دو حضور پیاپی را در جام جهانی تجربه نموده که در تاریخ فوتبال ایران بی سابقه و عملکرد تیم ملی در این مسابقات تحسین همه اهالی فوتبال در سطح داخل و خارج کشور، سطح بین المللی، مردم فوتبال دوست و مسئولان را به دنبال داشته است. همچنین حضور در مسابقات جام جهانى عایدات مالی بسیار بیشتر از رقم قرارداد را به فوتبال کشور افزوده است.

لذا فدراسیون فوتبال مجدداً حمایت خود را از برنامه های آماده سازی تیم ملی به منظور حضوری پرقدرت همانند جام جهانی اعلام می دارد. بی شک، تاریخ درباره عملکرد کارلوس کی روش در تیم ملى ایران قضاوت خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 83

به "اطلاعیه فدراسیون فوتبال: تاریخ درباره عملکرد کی روش در تیم ملی ایران قضاوت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه فدراسیون فوتبال: تاریخ درباره عملکرد کی روش در تیم ملی ایران قضاوت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید