اشتغال بیش از 5 هزار نفر با بهره برداری از طرح ها در کرمان

به گزارش مجله گیتی رو، مدیر کل امور مالی و بین المللی استانداری کرمان گفت: 5 هزار و 162 نفر از محل بهره برداری طرح های دهه فجر در استان مشغول به کار می شوند.

اشتغال بیش از 5 هزار نفر با بهره برداری از طرح ها در کرمان

به گزارش خبرنگار از ، رضا سنجری مدیر کل امور مالی و بین المللی استانداری کرمان گفت: 560 طرح قابل افتتاح در بخش های صنعتی، کشاورزی، زیرساختی در دهه فجر امسال در استان خواهیم داشت.

وی بیان نمود: در این ایام، 137 طرح توسط بخش خصوصی با سرمایه ای حدود 8 هزار و 116 میلیارد تومان اجرا خواهد شد ضمن آنکه 432 طرح دولتی با سرمایه دولتی حدود یک هزار و 278 میلیارد تومان نیز در ایام الله دهه فجر به بهره برداری خواهند رسید.

مدیر کل امور مالی و بین المللی استانداری کرمان به میزان اشتغال طرح هایی که در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهند رسید، اشاره نمود و اضافه نمود: 5 هزار و 162 نفر از محل بهره برداری این طرح ها مشغول به کار می شوند، لازم به ذکر است که میزان سرمایه گذاری 560 طرح بخش خصوصی و دولتی حدود 9 هزار و 394 میلیارد تومان بوده است.

سنجری مطرح نمود: در کل کشور سازمان توسعه خارجی هیچ دستورالعمل مدونی برای برگزاری نمایشگاه اعلام نکرده است لذا استان کرمان با همت سازمان صمت برای نخستین بار این دستورالعمل را تدوین و مصوب کرد.

محمدعلی دهقان سرپرست معاونت امور مالی و توسعه منابع استانداری کرمان نیز در این نشست گفت: در 40 سال گذشته از عمر انقلاب اسلامی، کار های بسیار زیاد و بزرگی در بخش های مختلف در سطح کشور صورت گرفته است که معرفی آن ها در این شرایط خاص می تواند برای مردم دلگرم نماینده باشد.

وی از سال 57 تا امروز پیشرفت های کشور را امیدوارنماینده دانست و بیان نمود: علم و پژوهش زیر ساخت پیشرفت و توسعه هر کشور است که اگر این مهم محقق گردد، توسعه بعد از آن به وجود خواهد آمد.

سرپرست معاونت امور مالی و توسعه منابع استانداری کرمان خطاب به دستگاه های اجرایی استان گفت: امیدواریم دستگاه ها در نمایشگاه دستاورد های 40 ساله انقلاب اسلامی با قدرت ورود پیدا نمایند و لازم به ذکر است که دستگاه ها میزان فضای مورد احتیاج خود را به فرمانداری کرمان اعلام نمایند.

علی بابایی فرماندار کرمان نیز در این جلسه با اشاره به برگزاری 23 کارگروه با موضوع جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، گفت: در کرمان یک نمایشگاه با مضمون دستاورد های 40 ساله انقلاب در ابعاد مختلف برپا خواهد شد.

وی زمان برگزاری این نمایشگاه را از 10 لغایت 19 بهمن ماه امسال اظهار داشت و ادامه داد: محل برگزاری این نمایشگاه در پارک مادر شهر کرمان خواهد بود، ضمن آنکه 5 بهمن ماه غرفه های این نمایشگاه تحویل دستگاه های اجرایی داده خواهد شدکه امیدواریم دستگاه ها با شیوه های جدید و نوین بتوانند دستاورد های انقلاب را به بهتر مردم معرفی نمایند.

مهران عالم زاده شهردار کرمان نیز در این کارگروه از آمادگی همکاری شهرداری در راستای برگزاری نمایشگاه دستاورد های 40 ساله انقلاب اسلامی اطلاع داد گفت: در نمایشگاه باید بخش خصوصی، دولتی و تعاونی ها نیز حضور داشته باشندانتهای پیغام /ی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 214

به "اشتغال بیش از 5 هزار نفر با بهره برداری از طرح ها در کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتغال بیش از 5 هزار نفر با بهره برداری از طرح ها در کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید