اسپالتی: قضاوت داور خوب بود حتی در مورد اخراج من!، برای اینتر هم پنالتی گرفته نشد

به گزارش مجله گیتی رو، فوتبال دنیا - سرمربی تیم فوتبال اینتر از تساوی خارج از خانه تیمش مقابل ابراز خرسند کرد و به جنجال ها درباره قضاوت این بازی پاسخ داد.

اسپالتی: قضاوت داور خوب بود حتی در مورد اخراج من!، برای اینتر هم پنالتی گرفته نشد

به گزارش مجله گیتی رو ، لوچانو اسپالتی پس از تساوی 2- 2 شب گذشته (یکشنبه) تیم های فوتبال اینتر و رم در استادیوم المپیکو در هفته چهاردهم سری A جنجال ها درباره پنالتی که به سود نراتزوری اعلام شد، صحبت کرد. در این بازی تنها 30 ثانیه پس از گلزنی کیتا بالده دیائو، دانیلو دآمبروسیو بازیکن اینتر با نیکولو زانیولو بازیکن رم در محوطه جریمه نراتزوری برخوردی داشت هم داور و هم تیم پشتیبانی او در اتاق VAR آن را پنالتی تشخیص ندادند. همین موضوع سبب شد که جنجال های درباره قضاوات داور مسابقه جان لوکا روکی به وجود آید.

اسپالتی در این باره به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: به ما گفته اند که اگر موقعیتی 50- 50 باشد، باید بازبینی گردد اما با این حال مردم شکایت می نمایند که چرا بیش از اندازه حوادث بازی بازبینی می گردد و این بازبینی ها روند بازی را آهسته می نماید. حالا در طول بازی ها همه منتظرند تا تصمیمات داور تأیید گردد. به نظر من هم روکی امشب خوب سوت زد حتی تصمیمش برای اخراج من هم درست بود چون من در کنار زمین بیش از اندازه داشتم واکنش نشان می دادم. دلیلش هم البته این بود که ما داشتیم که یک ضدحمله سریع می زدیم و روکی آن را متوقف کرد و به همین دلیل من کنترلم را از دست دادم. به نظرم تصمیمش منصفانه بود.

اسپالتی ادامه داد: رم تیم بسیار سرختی است و من احساس می کنم که اگر کمی به تعداد سانترهای مان اضافه می کردیم، می توانستیم بهتر از این هم نتیجه بگیریم. بازی برای تمام آنهایی که تماشا می کردند مهیج بود و من فکر می کنم که این امتیاز برای هر دو تیم ارزشمند بود چون نشان داد که در مسیر درستی در حرکت هستند. با این حال تیم ما هنوز هم احتیاج دارد پیشرفت کند.

با وجود اینکه مائورو ایکاردی بار دیگر در این فصل برای اینتر گلزنی کرد - این هفتمین گل او در این فصل سری A بود - اسپالتی کاملاً از عملکرد این مهاجم آرژانتینی رضایت نداشت.

او گفت: ایکاردی یک تمام نماینده تمام عیار است. دیگر سخت است که از او چیزی بیشتر از این بخواهیم چون زمانی که برای مان مهم است او حضور دارد تا موقعیت های مان را به گل تبدیل کند. گاهی اوقات اما احتیاج است که او فاصله اش را با سایر بازیکنان تیم کاهش دهد و توپ را در خط حمله نگه دارد. با این حال او واقعاً کشنده است. ایکاردی اعتماد به نفسی فوق العاده دارد و حتی مقابل دروازه مغرور است. این ویژگی بازی اوست. او گل می زند و برای ما امتیاز کسب می نماید. با این حال من فکر می کنم که او اگر کمی عقب برگردد و به هافبک ها نزدیک تر گردد، کارهای بیشتری می تواند انجام دهد، البته من فکر می کنم که او دارد در این حوزه پیشرفت می نماید.

اسپالتی برای دومین بار با سؤالی درباره قضاوت بازی روبرو شد و این بار طور دیگری به آن جواب داد: ظاهراً شما خیلی دوست دارید که درباره این مسئله داور جنجال به راه بیندازید که به نظر من این کاملاً منصفانه است. پس بیاید با آن کنار بیاییم. در مورد برخورد دآمبروسیو با زانیولو هم باید بگویم که آنها آنقدرها هم با برخوردی نداشتند اما مسلماً لازم بود که آن صحنه با VAR دیده گردد. جان لوکا روکی قضاوت خوبی داشت اما نه فقط برای رم بلکه برای اینتر هم یک صحنه مشکوک به پنالتی وجود داشت که پنالتی اعلام نشد. پس بیاید به جای تمرکز روی این بحث ها، درباره بازی باز و تماشایی که دو تیم ارائه کردند تمرکز کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 188

به "اسپالتی: قضاوت داور خوب بود حتی در مورد اخراج من!، برای اینتر هم پنالتی گرفته نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپالتی: قضاوت داور خوب بود حتی در مورد اخراج من!، برای اینتر هم پنالتی گرفته نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید